1.  W następną niedzielę (23.07) przypada Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych

2. W tym tygodniu:

– w sobotę (15.07) – święto św. Marii Magdaleny

3. 37. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2021 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,ŚWIĘTYMI BĄDZCIE”.

Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą:

– Białystok – od 24 do 29 lipca b.r., w godz. 17:00-19:00, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej katedrze – ul. Kościelna 2.

Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając także intencje, w których każdego dnia pielgrzymowania będą modlili się pielgrzymi (zapisy w każdej parafii oraz w miejscach zapisów na pielgrzymkę).

Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej: http://www.pielgrzymka.net.pl/ lub na facebooku.

4. 11 Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia b.r. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matę Bożą aby wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie: https://rekoakcje.pl/site/formularz/39 lub pod nr-em tel. 600 111 974.

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Patryk Mikulik, kawaler, par. tutejsza i Katarzyna Grochowska, par. tutejsza – zapowiedź druga,

Kamil Cylko, kawaler, par. św. Andrzeja Boboli i Anna Maria Szpakowicz, panna, par. tutejszej, zapowiedź druga.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszę o informację w kancelarii parafialnej.

6. Życzę wszystkim pokoju, radości i dobrego tygodnia.