1. W piątek zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje. Jest to także czas urlopów. Nie zapominajmy w tym czasie o Panu Bogu, o niedzielnej Eucharystii. Życzymy zarówno uczniom jak i ich rodzinom dobrego, bezpiecznego odpoczynku.

2. Przypominamy, że trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. wieczornych, dzisiaj po Mszy św. o g. 12:00. Nabożeństwa kończymy w najbliższy piątek.

3. Taca w następną niedzielę 2.07. będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

4. We czwartek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu taca przeznaczona będzie na tzw. świętopietrze.

5. Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca. Nabożeństwo
do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. porannej. Najbliższa niedziela natomiast jest pierwszą miesiąca. Po Mszy św. o g. 12:00 procesja eucharystyczna.

6. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku ogłasza nabór na etap propedeutyczny formacji w roku akademickim 2023/2024. Przyjmowanie kandydatów odbędzie się w dniach 14 lipca i 7 września 2023 r. o godz. 10.00. Szczegóły: http://awsd.bialystok.pl/aktualnosci/366/rekrutacja-na-rok-akademicki-2023-2024/

7. Poradnia zdrowia prokreacyjnego przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, zaprasza niepłodne małżeństwa na przeprowadzenie bezpłatnej diagnostyki. szczegóły na plakacie i na stronie internetowej parafii. Szczegóły:

8. Życzymy wszystkim spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.