1.  W następną niedzielę (4.06) przypada uroczystość Najświętszej Trójcy i zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2. W czerwcu zapraszam na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00.

3. . W tym tygodniu:

– w poniedziełaek (29.05) – święto NMP Matki Kościoła

– we wtorek (30.05) – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Białymstoku

– we środę (31.05) – święto Nawiedzenia NMP

– we czwartek (1.06) – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów oraz Dzień Dziecka,

– 2.06 – pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. porannej i wieczornej,

– w sobotę (3.06) – wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. porannej.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Jakub Konrad Kobus, kawaler, par. tutejszej i Angelika Suplicka, panna, par. tutejsza – zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszę o informację w kancelarii parafialnej.

5. Białostocka grupa rekoakcje.pl zachęca do zapoznania się z wakacyjną propozycją zagospodarowania urlopu. Zaprasza do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas rowerowych pielgrzymek oraz spływu kajakowego. Rekoakcje to połączenie duchowości, rekreacji i turystyki dla osób w różnym wieku. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Szczegóły akcji duszpasterskich na plakatach i stronie internetewoej rekoakcje.pl.

6. Życzę wszystkim pokoju, radości i dobrego tygodnia.